skf_s1s_60x70x7
SKF S1S-60X70X7 hydraulische U-cup stangafdichting
 7,60 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
Productomschrijving
  • Uitmuntende prestaties en lange levensduur
  • Geschikt voor afdichtingsbehuizingen conform ISO 5597
  • Geschikt voor drukken tot 400 bar (5.800 psi)
  • Geschikt voor middelzware tot zware toepassingen
  • Verkrijgbaar in metrische afmetingen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Binnendiameter: 60 mm
  • Buitendiameter: 70 mm
  • Materiaal (dichting): PUR - Polyurethaan
  • Toepassingsgebied: Hydrauliek
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: SKF
  • EAN: 07316576961458
  • Artikelnummer leverancier: SKF S1S-60X70X7
Binnendiameter
60 mm
Buitendiameter
70 mm